Energetyczny apartament

apartament w Gdyni, apartament, nowoczesny wystrój, pomarańczowy fotel, nowoczesne mieszkanie

Projekt wnętrz nowoczesnego apartamentu w Gdyni jest autorstwem designerów z biura MSWW. Cechą charakterystyczną mieszkania jest ledowe oświetlenie, dzięki któremu można modyfikować atmosferę w pomieszczeniu. Jednocześnie wprowadza energię i sprawia, że całość jest bardzo modernistyczna i ultra designerska.

apartament w gdyni, nowoczesne mieszkanie, nowoczesny apartament, MSWW, nowoczesny wystrój mieszkania

W kolorystyce postawiono na biel, która dominuje w apartamencie. Jest obecna na ścianach, podłodze i meblach. Elementem przełamującym jest wprowadzony gdzieniegdzie pomarańcz, który projekt wnętrz uwzględnia w poduszkach, fotelu, pufach i akcesoriach wyposażeniowych. Takie czyste zestawienie kolorów daje efekt minimalistycznej elegancji i wyrafinowania.

sypialnia, wystrój sypialni, MSWW, projektowanie wnętrz, aranżacja wnętrz

Sypialnia w całości utrzymana jest w jasnych barwach. Biel została przełamana przez popielaty szary i delikatny wzór na ścianie za łóżkiem. Taki projekt wnętrz, pozbawiony zbędnych gadżetów i akcesoriów, pozwolił uzyskać lokum przestronne, nowoczesne, czytelne i zarazem przytulne. Właścicielom można pozazdrościć.

wnętrze mieszkania, wykończenie wnętrz, pomarańcz w mieszkaniu, nowoczesny apartament, MSWW

Patrząc na apartament nie sposób nie być pod wrażeniem. Stanowi ono idealne lokum dla młodych, energicznych osób, które cenią sobie dobry gust, poczucie smaku i oryginalność. Mogłoby się wydawać, że wszechobecna biel sprawi, że wnętrze będzie mało przytulne, jednak dzięki zaokrąglonym kantom i brzegom mebli uniknięto tego efektu. Projekt wnętrz gdyńskiego apartamentu na pewno posłuży jako inspiracja dla młodych ludzi urządzających mieszkanie oraz być może też dla innych architektów odpowiedzialnych za przygotowywanie koncepcji.

Dodaj komentarz